Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87 Primorsko Bułgaria Apartamenty, noclegi i kwatery na wakacje

Zadzwoń tel +359 886 98 84 49

Primorsko1°C

Aquapark w Primorsku

Aquapark Primorsko – AquaPlanet to kolejne miejsce warte odwiedzin nie tylko dla dzieci ale i dorosłych.  Położony jest nieopodal dworca autobusowego i czynny jest od godziny 10:00 do 19:00.

Cena biletu do AquaPlanet jest uzależniona od wzrostu oraz od godzin wejścia

Osoba dorosła

  • cały dzień : 26 lev
  • od godziny 14:00 do 19:00 : 16 lev

 

Dzieci do 90cm

  • gratis

 

Dzieci od 90-130cm

  • cały dzień: 16 lev
  • od godziny 14:00 do 19:00 : 11 lev

 

AquaPlanet Aquaparki Primorsko składa się z kilku części, strefa dla najmłodszych, strefa dla starszych dzieci oraz strefa dużych zjeżdżalni. Tuz obok znajdują się atrakcje dla chętnych adrenaliny: duża pomarańczowa rampa oraz zielony wirnik.

W kompleksie AquaParku AquaPlanet znajduje się sklep w którym można zakupić ciepłe i zimne przekąski oraz napoje i alkohol – oraz kawiarnia. Dookoła basenów znajdują się bezpłatne leżaki i parasole.