Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87 Primorsko Bułgaria Apartamenty, noclegi i kwatery na wakacje

Zadzwoń tel +359 886 98 84 49

Primorsko1°C

O nas

Witamy Państwa i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty turystycznej oraz oferty nieruchomości.

W sferze usług turystycznych działamy już od ponad 16 lat, głownie na terenie południowego wybrzeża czarnomorskiego Bułgarii, obejmującego Primorsko, Kiten, Carewo, Sozopol i inne.

Na naszej stronie znajda Państwo propozycje wypoczynku zarówno dla turystów indywidualnych, jak i grupowych w zakresie zakwaterowania oraz organizacji czasu wolnego i wycieczek fakultatywnych – w Bułgarii, Grecji, Rumunii,Macedonii, Serbii. Ponadto zamieściliśmy tu atrakcyjna propozycje zakupu nieruchomości na własny użytek oraz pod wynajem. Zapewniamy wszechstronna pomoc przy wyborze obiektu oraz obsłudze językowej i prawnej przy podpisaniu aktu notarialnego własności.

Dla naszych klientów świadczymy usługi transportowe oraz organizujemy transfery z i na lotnisko.
Porozumiewamy się w językach polskim, rosyjskim, angielskim i bułgarskim.