Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77 Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/sucro/domains/wakacjebulgaria.eu/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87 Primorsko Bułgaria Apartamenty, noclegi i kwatery na wakacje

Zadzwoń tel +359 886 98 84 49

Primorsko1°C

Wymiana pieniędzy

Obowiązującą walutą jest bułgarski lewa (BGL). Polskim groszom odpowiadają „stotinki” (100 stotinek = 1 BGL).
Kurs lewa jest stały w stosunku do EUR i wynosi: 1 EUR = 1,9558 BGL.
Wymiany pieniędzy można dokonywać w bankach, dużych hotelach lub kantorach. Polecamy wymianę w kantorach oznaczonych napisem „Non Comission„, gdzie nie jest pobierana prowizja. Najlepiej i najbezpieczniej w banku, gdzie kurs Euro do Leva jest 1,95.

Odradzamy wymianę u „cinkciarzy” ze względu na ryzyko oszustwa.

Najłatwiejszy sposób to także wypłata Leva z bankomatu przy pomocy naszej polskiej karty. Bankomat wydaje nie więcej niż 400 Leva przy jednej transakcji. Jeśli chcecie Państwo wypłacić więcej środków, należy dokonać ponownej wypłaty. Złotówki przeliczane są po kursie z Państwa banku.